Nyhedsbrev
Ring mig op!

Fra
Til
Time range is not valid

Producenter /Mærker

Information

Nyheder

Om jkOffice

jkOffice tilbyder en unik kombination af nye og brugte kontormøbler. Vi er lagerførende på en stor del af vores nye kontormøbler, og kan levere med kort varsel. Har du helt specifikke krav og ønsker kan det naturligvis også lade sig gøre.

Vores spidskompetencer er at levere nye og bedre brugte kontormøbler, samt opkøb af brugte møbler.  De møbler vi køber tilbage af dig sælger vi enten videre, eller forærer væk til godgørende formål som Røde Kors og lignende organisationer.

Vi upcycler kontormøbler som trænger til det, f.eks. i form af en ompolstring eller en ny bordplade på et brugt hæve-/sænkestel. På den måde sikrer vi at du får en god kvalitet til den bedste pris, med højde for design og funktionalitet, samtidig med at vi tænker på miljøet.

Vi udarbejder tilbud og forsøger i samarbejde med dig at finde den bedste løsning til jeres virksomhed.

Vi har mange års erfaring med håndtering med alt fra større opkøb (som Banedanmark i 2018, GASA i 2018 og Pandora i 2017) til videreformidling af disse, samt flytning og salg af kontormøbler.

I forbindelse med salg og køb af nye og brugte kontormøbler, leverer vi total bortskaffelses- og oprydningsservice. Dvs de fraflyttede lokaler er tømt og opryddet præcis på det niveau, kunden ønsker. Denne service tilbyder vi ligeledes billigere, end almindelige flytteforretninger kan tilbyde det. Blandt andet fordi genbrugs-/salgsværdien er højere for os. 

Læs mere om vores GARANTI - LEVERING - DOMICILSALG - FLYTTESERVICE

Læs mere om cirkulærøkonomi / genbrugsøkonomi

jkOffice teamet

Salg og marketing

Henrik Sinnbeck

Henrik Sinnbeck

Adm. direktør

Hs@byibyen.dk

Tlf. 25 20 70 59

Morten Broberg

Morten Broberg

Daglig leder

Morten@jkoffice.dk

Tlf. 71 45 60 06

Sara Lind

Sara Lind

Marketing- og webansvarlig

Sara@jkoffice.dk

Tlf. 71 45 60 03

Jacob Thomsen

Jacob Thomsen

Sales Manager

Jacob@jkoffice.dk

Tlf. 71 45 60 01

Michael Rusbjerg

Michael Rusbjerg

Salgskonsulent

Michael@jkoffice.dk

Tlf. 71 45 60 04

Søren Kruse

Søren Kruse-Jessen

Salgskonsulent

Soren@jkoffice.dk

Tlf. 71 45 60 02

Troels Vestergaard Andersen

Troels Vestergaard Andersen

Salgskonsulent

Troels@jkoffice.dk

Tlf. 71 45 60 05

Peter Max Holm

Salgskonsulent

Peter@jkoffice.dk

Tlf. 22 56 71 45

Anne Huus

Anne Huus

Web & vareregistrering

Anne@jkoffice.dk 

Tlf. 26 70 38 80 

Christina Carlson

Christina Carlson

Barsel

Web & vareregistrering

Christina@jkoffice.dk

Jens Ole Mortensen

Jens Ole Mortensen

Produkt og portræt fotograf

Jensole1@gmail.com

Rikke

Rikke Højer Bonde

Praktikant i marketing

Rikke@jkoffice.dk 

Tlf. 30 48 40 80

Frederik

Frederik Rask Thrane

Praktikant i salg

Frederik@jkoffice.dk 

Administration

Anne Sinnbeck

Anne Sinnbeck

Økonomi

As@byibyen.dk

Tlf. 40 57 98 91

Bente Krogh Andersen

Bente Krogh Andersen

Bogholderi og administration

Bente@jkoffice.dk

Tlf. 26 81 08 68

Anne L

Anne Lund Sørensen

Kontorelev

Annels@jkoffice.dk

Lager og logistik

Tanja Lind Andersen

Tanja Lind Andersen

Logistikchef

Tanja@jkoffice.dk

Tlf. 29 86 10 20

Rune Hansen

Rune Hansen

Lageransvarlig

Rune@jkoffice.dk

Tlf. 22 66 71 45

Hubi Bordewicz

Hubert (Hubi) Bordewicz

Collection manager

Hubi@jkoffice.dk

Tlf. 28 60 04 66

Rafal

Rafal Jelinski

Chauffør / montør

Tlf. 25 66 71 45

Czecio

Czeslaw (Czecio) Chrom 

Chauffør / montør

Blazej

Blazej Zygmunt Pawlina 

Chauffør / montør

Tlf. 22 65 71 45

Jureck Mateusz Mitura

Montør

Damian

Damian Kowalczuk

Chauffør / montør

damian@jkoffice.dk

Sylwester

Sylwester Kowalczuk

Lager / montør