Nyhedsbrev
Ring mig op!

Fra
Til
Time range is not valid

Producenter

Information

Kategorier

Om jkOffice

jkOffice tilbyder en unik kombination af nye og brugte kontormøbler. Vi er lagerførende på en stor del af vores nye kontormøbler, og kan levere med kort varsel. Har du helt specifikke krav og ønsker kan det naturligvis også lade sig gøre.

Vores spidskompetencer er at levere nye og bedre brugte kontormøbler, samt opkøb af brugte møbler.  De møbler vi køber tilbage af dig sælger vi enten videre, eller forærer væk til godgørende formål som Røde Kors og lignende organisationer.

Vi upcycler kontormøbler som trænger til det, f.eks. i form af en ompolstring eller en ny bordplade på et brugt hæve-/sænkestel. På den måde sikrer vi at du får en god kvalitet til den bedste pris, med højde for design og funktionalitet, samtidig med at vi tænker på miljøet.

Vi udarbejder tilbud og forsøger i samarbejde med dig at finde den bedste løsning til jeres virksomhed.

Vi har mange års erfaring med håndtering af større opkøb (som Miljøstyrelsen og Oracle i 2019 Banedanmark i 2018, GASA i 2018 og Pandora i 2017) til videreformidling af disse, samt flytning og salg af kontormøbler.

I forbindelse med salg og køb af nye og brugte kontormøbler, tilbyder vi total bortskaffelses- og oprydningsservice. Dvs. de fraflyttede lokaler er tømt og opryddet præcis på det niveau, kunden ønsker. Denne service tilbyder vi ligeledes billigere, end almindelige flytteforretninger kan tilbyde det. Blandt andet fordi genbrugs-/salgsværdien er højere for os. 

Læs mere om vores GARANTI - LEVERING - DOMICILSALG - FLYTTESERVICE

Læs mere om cirkulærøkonomi / genbrugsøkonomi

 Salg og marketing - Skejby

Morten W. Kallmayer

Morten Werge Kallmayer

Adm. direktør

mwk@jkoffice.dk

Tlf: 21 66 07 57

Henrik Sinnbeck

Henrik Sinnbeck

Ejer

Hs@byibyen.dk

Tlf. 25 20 70 59

Morten Broberg

Morten Broberg

Daglig leder

Morten@jkoffice.dk

Tlf. 71 45 60 06

Sara Lind

Sara Lind

Marketing- og webansvarlig

Sara@jkoffice.dk

Tlf. 71 45 60 03

Michael Rusbjerg

Michael Rusbjerg

Salgskonsulent

Michael@jkoffice.dk

Tlf. 71 45 60 04

Søren Kruse

Søren Kruse-Jessen

Salgskonsulent

Soren@jkoffice.dk

Tlf. 71 45 60 02

Troels Vestergaard Andersen

Troels Vestergaard Andersen

Salgskonsulent

Troels@jkoffice.dk

Tlf. 71 45 60 05

Peter Max Holm

Salgskonsulent

Peter@jkoffice.dk

Tlf. 22 56 71 45

Patrick Harbo

Patrick Munkholt Harbo

Salgskonsulent

Patrick@jkoffice.dk

Tlf. 71 45 60 01

Anne V

Anne Vogel

Web & vareregistrering

AnneV@jkoffice.dk 

Tlf. 30 48 40 80

Rikke

Rikke Højer Bonde

Indkøb og marketing

Rikke@jkoffice.dk 

Tlf. 22 66 71 45

Jens Ole Mortensen

Jens Ole Mortensen

Produkt- og portrætfotograf

 Salg - Glostrup

Mette Niklasson

Mette Niklasson

Salgschef

Mni@jkoffice.dk 

Tlf: 42 78 06 08 

Kim Jedig

Kim Jedig

Salgskonsulent

kij@jkoffice.dk

Tlf: 22 52 80 22

Contractors - jkOffice affiliates

Sverre Tønder

Sverre Tønder

Contractor - jkOffice affiliate

Sverre@jkoffice.dk

Tlf: 50851010

Sverre Tønder

Henrik Just Fruergaard

Contractor - jkOffice affiliate

hjf@jkoffice.dk 

Tlf: 77 34 73 00

Administration

Anne Sinnbeck

Anne Sinnbeck

Økonomi

As@byibyen.dk

Tlf. 40 57 98 91

Bente Krogh Andersen

Bente Krogh Andersen

Bogholderi og administration

Bente@jkoffice.dk

Tlf. 26 81 08 68

Service og logistik

Tanja Lind Andersen

Tanja Lind Andersen

Logistikchef

Tanja@jkoffice.dk

Tlf. 29 86 10 20

Michael Fog

Michael Fog

Servicechef

mfo@jkoffice.dk

Tlf. 25 28 40 10

Rune Hansen

Rune Hansen

Servicemedarbejder

Rune@jkoffice.dk

Tlf. 22 66 71 45

Robert Wozniak

Robert Wozniak

Servicemedarbejder

Robert G

Robert (Robyn) Gorecki

Servicemedarbejder

Wojciech Widzisz

Servicemedarbejder

Andy Paivar

Servicemedarbejder

Pojoga Grigore

Servicemedarbejder

Jonatan Pietro

Servicemedarbejder

Marlon Strasser

Servicemedarbejder

René Laskovsky

Chauffør

Marcin Tynianski

Chauffør

Mindugas Paskonis

Chauffør